شركت در مراسم تحليف آخوند رئيسى عملى ناروا ميباشد

جنايت پيشگى،انسان كشى،ديكتاتورى، ضد كورد بودن و تروريست پرورى، از جمله شناسه هايى ميباشند كه معرف حاكميت آخوندى ايران است.

امروز پنج شنبه  ۱۴ مرداد, آخوند ابراهيم رئيسى قاتل هزاران مبارز و آزاديخواه مليتهاى ايران و اعضاء سازمان مجاهدين خلق ايران و مبارزان و انقلابيون ملت كورد در سال ۱۳۶۷ هجرى شمسى و يكى از قاتلان كادرهاو پيشمرگان سازمان خبات شهيدان: كاك عبدلله همزه،شهيد کاک خلیل جعفری(مشهور بە خلیل رشاش) شهید کاک غفور احمدی, شهید کاک طاهر یاکوب آبادی و شهید کاک حسن سلیمی و چندین شهید قهرمان دیگر سازمان خبات, به عنوان رییس جمهور حکومت جنایتکار آخوندها در مجلس رژیم با حضور شماری شرکت کنندگان از کشورهای جهان, تحلیف خواهد شد.

ملت ایران در مدت ۴۳ سال از عمر حکومت آخوندهای شارلاتان, زندگی سخت و درد و مرگ و خونریزی را گذراندە اند کە آخوند رئیسی, یکی از جلادان و مسئولان اصلی این جنایات در برابر ملتهای ایران و فعالین آزادیخواه بوده، که چندین بار بیشرمانه در مقابل خبرنگاران و رسانه ها به جنایاتهایش در برابر آزادیخواهان در ایران به خود بالیده است.

شرکت  نمایندگان کشورهای جهان و بخصوص نماینده کشورهای اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف این آخوند جنایتکار, پشتیبانی از سیستم و حکمرانی دیکتاتوری بوده و در تضاد با مصوبات کشورهای اروپایی و کشورهای جهان برای دفاع از اصول و بنیاد حقوق بشر و آزادی و دموکراسی است.

شرکت نماینده کشورها در مراسم آغاز به کار آخوند جنایتکار ابراهیم رییسی به عنوان رییس جمهور یکی از خطرناک ترین و جنایتکار ترین حکومت ها در تاریخ بشر را قویٱ محکوم میکنم.

بدون شک حکومت دیکتاتور آخوندی  ایران به زودی سرنگون خواهد شد و آنگاه شرم و پشیمانی نصیب آن کشورها و کسانی که در مراسم یکی از بدنام ترین جنایتکاران تاریخ مشارکت کرده اند خواهد شد.

بابەشێخ حسینی

۱۴ مرداد ۱۴۰۰ هجری شمسی

۵ آگوست ۲۰۲۱

ڕێکه‌وت: 2021-08-07 10:29:02
به‌شی: ( سیاسی )

سیاسی