پيام تبريك سازمان مجاهدين خلق ایران به مناسبت سالگرد تأسيس سازمان خبات کردستان ایران


دبيركل محترم سازمان خبات كردستان ايران كاك باباشيخ حسيني،

کادرها ، اعضا و پيشمرگان  دلاور خبات،

خواران و برادران گرامي                                

پنجم شهريور روز بنيانگذاري سازمان خبات کردستان ایران در سال 1359را با درود به ماموستا سيدجلال حسيني بنيانگذار خبات و مشي ايستادگي بدون تزلزل در برابر رژيم ضدبشري و كرد كش آخوندي، به شما و مردم كردستان ايران تبريك و تهنيت ميگوييم.

 رهبري و اعضا و پيشمرگان خبات چهل سال است بر ضرورت و اصل سرنگوني رژيم آخوندي و بر مرزبندی با دیکتاتوریهاي شاه و شیخ و بقایا و دم و دنبالچه‌های آنها، كه به طور تاريخي لازمة نفي ستم مضاعف از مردم سركوب شدة كردستان ايران مي‌باشد، تأكيد كرده اند.

سازمان خبات كردستان ايران همچنين با كشيدن خط بطلان بر هرگونه راه حل سازشكارانه ومذاكره جويانه با جلادان حاكم ، اعتقاد استوار خود را به مبارزه براي دمكراسي و آزادي تمام مردم ايران وخودمختاري كردستان ثابت كرده و حامل یک سیاست اصیل و ترقیخواهانه براي مردم كردستان ايران است.

سياست اصولي سازمان خبات در ربع قرن گذشته مبني بر هم‌پیمانی با سازمان مجاهدین خلق و شوراي ملي مقاومت، فرازی تاريخي و درخشان در پیوند با مقاومت سراسری مردم ایران است؛ پيوندي كه حاكي از هوشياري و اصالت خط استراتژيك سازمان شماست و تبليغات سخيف رژيم درباره تجزيه طلبي پيشمرگان و مبارزان كردستان ايران را نقش بر آب مي‌كند.

از سوي ديگر، برادران و خواهران ما در سازمان خبات به روشني مي‌دانند كه خامنه اي با روي كار آوردن رئيسي جلاد قتل عام 67  نشان داد كه رژيم پوسيده‌اش هم در صحنه داخلي و هم در صحنه بين المللي در بن بست كامل است. از اينرو، تنها راه برايش انقباض و تشديد فشار و سركوب در داخل و تشديد تروريسم و صدور بحران و جنگ‌افروزي در خارج از ايران است.

يكپايه شدن رژيم با رئيسي به عنوان رئيس جمهور رژيم ، بيانگر تغيير دوران عليه رژيم در سطح داخلي و بين المللي است.

سياست عمدي و ضد انساني استفاده از كرونا به عنوان «فرصت» با كلان تلفات انساني براي جلوگيري از خطر قيام‌ها، گوياي همين بن‌بست درمان‌ناپذير است. چرا كه شرايط عيني از جميع جهات براي سرنگوني رژيم فراهم است و رژيم في‌الواقع در بحران سرنگوني بسر مي‌برد. اعتراض‌ها و اعتصاب‌هاي نفت‌گران و كارگران و ديگر اقشار مردم ايران، قيام‌ها از سيستان و بلوچستان تا خوزستان و اصفهان و كردستان و سراسر ايران با ارتش گرسنگان و بيكاران و مصيبت‌ديدگان كرونا، گوياي آمادگي شرايط عيني است. قاطعيت در نفي كليت نظام، قاطعيت در پيگيري راه شهداي آزادي و خونخواهي شهيدان و رد هرگونه سازش و فرو رفتن در بازيهاي هزار بار تجربه شده و رد سياست مذاكره با اين رژيم، تنها پاسخ تغيير دوران است. پاسخي كه در ميدان عمل سراسري با كانون‌هاي شورشي و مؤسسان پنجم ارتش آزاديبخش ملي بي‌وقفه پيگيري مي‌شود.

خواهران و برادران گرامي،

 موقعيت كنوني ايجاب ميكند كه  هر چه بيشتر براي به ثمر نشاندن 4 دهه مبارزه بي امان پيشمرگان و رزمندگان آزادي؛ براي دادخواهي تمام ستمزدگان و خونخواهي تمام قربانيان نظام منحوس آخوندي در اين چهل سال؛ براي بازپس گرفتن حق پايمال شده و غارت شده مردم ايران وهمه مليت هاي آن؛ براي كولبران مظلومي كه هر روز توسط پاسداران آخوندي به خاك وخون كشيده ميشوند؛ بر دامنه و ابعاد تلاش‌ها و مبارزه و مجاهدت خود در برابر رژيم ستمگر بيفزاييم و بناي ديكتاتوري وحشي آخوندي را از بن براندازيم . نبرد مشترك سازمان خبات كردستان ايران و سازمان مجاهدين و شوراي ملي مقاومت ايران در همين راستاست.

در پيروزي اين نبرد عادلانه براي آزادي ايران و خود مختاري كردستان ايران ترديدي نيست.  

با درود بر شهيدان و پيشمرگان خبات

سازمان مجاهدين خلق ايران

5  شهريور 1400

ڕێکه‌وت: 2021-08-29 20:19:39
به‌شی: ( سیاسی )
هه‌واڵنێر ئارێز

سیاسی