پیام تبریک کاک بابه شیخ حسینی به مناسبت ميلاد حضرت عیسی مسیح و فرارسیدن سال ۲۰۲۲

به مناسبت  سالروز تولد حضرت عیسی مسیح و فرارسیدن سال نو میلادی گرمترین تبریکات خود را به هم میهنان مسیحی در کوردستان و ایران و جهان تقديم میکنم.

در حالى یادبود تولد حضرت عیسی و سال نو ۲۰۲۲ را جشن میگیرم که ملت ایران به طور کل و مردم کورد در کوردستان ایران در بدترین وضعیت سیاسی, اقتصادی و اجتماعی بسر برده و حکومت دیکتاتور آخوندی زندگی عادی را از عموم مردم ایران سلب کرده و ایران به زندانی بزرگ برای مردم تبدیل و  تمامى مرزها را در جنایاتكارى طى كرده است .

اعدام هم میهنان کورد تنها به جرم کورد بودنشان و  شکنجه و زندانی کردن مبارزین در سرارسر ايران ادامه دارد, خصوصا باورمندان آیین مسیحیت و پیروان مذاهب دیگر در ایران, تحت فشار سنگین ترین ظلم و ستم و استسمار هستند.

به دلیل ناتوانی حکومت آخوندی در تمکین زندگی مردم و زندگی معلمان و تداوم سرکوب و تهدید آنها, معلمان و آموزگاران در شهرهای ایران و کوردستان برای احقاق خواسته های برحقشان و پایان دادن به ستم و بی عدالتی,  نارضایتی و تحسن کرده اند که متاسفانه تعدادی از آنها زندانی و شکنجه شده اند.

ما جنایت و سرکوب حکومت عليه مردم ایران و معلمین مدارس ایران را به تندی محکوم ميكنيم و اطمینان دارم که با شجاعت و شکست ناپذیری مردم ایران و کوردستان و مبارزه و مقاومت نیروهای مبارز ایران و کوردستان, حکومت دیکتاتور ولایت فقیه نابود خواهد شد و با استقرار حکومتی دموکراتیک و مردمی، درد و رنج ملیتهای ایران را خاتمه خواهد يافت.

بار دیگر خجسته باد سالروز تولد عیسی مسیح و سال نو ۲۰۲۲ میلادی.

بابه شیخ حسینی 

۲۰۲۱.۱۲.۲۵

ڕێکه‌وت: 2021-12-26 16:11:47
به‌شی: ( دینی )

سیاسی