پیام تبریک دبیرکل سازمان خبات به مناسبت عید سعید فطر

هم میهنان مسلمان!

مردم مظلوم ایران و کردستان!

به مناسبت عید سعید فطر گرمترین تبریکات خود و اعضای  سازمان خبات را تبریک میگویم.

از خداوند بزرگ خواستارم روزه و عبادت رمضان را قبول درگاه خود قرار داده و حامی ملیتهای مظلوم ایران باشد و ملت مظلوم کرد و جنبش حق طلبانەاش را پیروز گرداند.

در حالی عید فطر را گرامی میداریم,  متاسفانه به دلیل سیاست های غلط و خود تحمیلی این حاکمیت دیکتاتور در ایران و دشمنی اش با دموکراسی و اصول بنیادی آزادی و حتی عداوت با اصول و قوانین اسلامی برای آشتی اجتماعی, وضعیت زندگی ساکنین کردستان و ایران بد و دشوار کرده است.

به دلیل سیاستهای معیوب حکومت آخوندی, ملیتهای ایران زندگی پر از رنج و فقر و بی نصیبی از حقوق خود را بسر میبرند و فقر و گرسنگی بر ایران  سایه افکنده است و بیشتر از ۷۰% مردم در تنگدستی بوده به سختی زندگی میکنند.

سردمداران رژیم خودسر در ایران, با اعمال نادرست و سیاست های آشوبگرانه در کشورهای منطقه خاورمیانه و جهان, باعث تنش و ایجاد مشکلات، آشوب و ایجاد جنگ داخلی در چند کشور اسلامی شده اند. همچنین با تحریک گروهها و دسته های تروریستی مانند حزب الله لبنان و حوسی های یمن و چندین گروه دیگر و ارسال اسلحه و مهمات جنگی برای آنان جنگی داخلی و طایفه ای و مذهبی را ایجاد کرده و عزت آن کشورها را پایمال کرده اند. 

هم میهنان عزیز!

 با ابراز نگرانی شدید در مورد وضعیت مشکل و زندگی تلخ شما, جای دارد تشکر و قدردانی خود و همفکرانم در سازمان خبات را به نهادهای مدنی و فعالین دلسوز و ثروتمندانی که در ماه رمضان و در همچنین در گذشته نیز، همکار افراد بی بضاعت و کم درآمد بوده اند را ابراز بدارم.

بدون شک با مبارزه عمومی و اتحاد و تداوم  اعتراظات و فعالیتهای نیروهای مبارز کردستان و ایران, رژیم دیکتاتور آخوندی سرنگون خواهد شد و آزادی و دموکراسی بر سر ایران و کردستان دامن می گستراند.

بار دیگر خجسته باد عید سعید فطر

سازمان خبات کردستان ایران

دبیر کل 

باباشیخ حسینی 

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ هجری شمسی

ڕێکه‌وت: 2022-05-19 20:57:52
به‌شی: ( دینی )

سیاسی